Як скористатися правом
Українці, зокрема городоччани та сатанівчани, які пережили полон або незаконне позбавлення волі внаслідок російської агресії, зможуть безкоштовно відновити водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Відповідне рішення підтримав Кабінет Міністрів України. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
За його словами, скористатися правом на безкоштовне відновлення документів можна буде один раз протягом року після звільнення з полону.
Також уряд врегулював питання, яке стосується родин людей, зниклих безвісти за особливих обставин. Відтепер опікуни, призначені для управління майном таких осіб, зможуть відновлювати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я зниклого безвісти та законно користуватися майном в інтересах його власника.
— Кабінет Міністрів сьогодні підтримав це важливе рішення для підтримки наших людей, які постраждали від російської агресії, — зазначив Ігор Клименко.
У Міністерстві внутрішніх справ наголошують, що нововведення має спростити вирішення побутових і майнових питань для звільнених з полону українців та родин зниклих безвісти.


