Легендарна команда знову у грі
21 червня на стадіоні «Цукровик» у Городку відбувся матч Першості Городоцької громади з футболу між командами «Лісоводи» та «Зеніт». Для городоччан ця гра стала особливою, адже після кількарічної перерви на поле повернулася команда «Зеніт», яка свого часу була однією з найуспішніших на теренах Городоччини.
Городок знову має свою команду
Ще до початку матчу трибуни стадіону поступово заповнювалися вболівальниками. Незважаючи на спекотну погоду, підтримати футболістів прийшли як старші мешканці громади, так і молодь. Як розповів директор міського центру «Спорт для всіх» Юрій Смик, поява «Зеніта» серед учасників першості стала приємною несподіванкою.
Юрій СмикФото: Городок.City
— Команда з’явилася фактично в останній момент. Календар ігор вже був сформований, але хлопці встигли заявитися до початку першого туру. Завдяки цьому в першості змагатимуться не чотири, а п’ять команд. Свого часу «Зеніт» багато років виступав на Городоччині, згодом команда змінила назву на «Спарту», а тепер повернулася до своєї історичної назви, — зазначив Юрій Смик.
Капітан команди Дмитро Варшавський каже, що рішення відродити «Зеніт» народилося під час зустрічі колишніх гравців.
— Коли ми дізналися, що в чемпіонаті громади заявлено лише чотири команди, а серед них немає жодної з Городка, стало трохи сумно. Колись у районній першості виступало по 18–19 команд. Тому ми вирішили заявити «Зеніт» і повернути місту свою футбольну команду, — розповів Дмитро Варшавський.
Команда з історією
До складу оновленого «Зеніта» увійшли дев’ятеро колишніх футболістів, які свого часу виступали за команду. Серед них — Дмитро Токарський, один із засновників колективу.
— Ми створили команду ще у 2010 році. Тоді нас було четверо друзів зі школи, які вирішили заявитися на районний чемпіонат. Згодом тричі поспіль ставали чемпіонами району, вигравали кубок району, футзальні турніри. Сьогодні на поле знову вийшли хлопці, з якими все починалося. Тому ця гра була для нас особливою, — говорить Дмитро Токарський.
Видовищний футбол
Із перших хвилин матчу городоччани взяли гру під свій контроль. Уже в першому таймі «Зеніт» забезпечив собі комфортну перевагу. Утім, команда з Лісоводів не збиралася здаватися
Матвій ЯрчакФото: Городок.City
— У деяких моментах нам не все вдавалося. Попереду була ще друга половина гри, тому налаштовувалися боротися далі, проводити заміни та шукати можливості змінити хід матчу на свою користь, — розповів капітан команди «Лісоводів» Матвій Ярчак.
Валерій Гранчак, тренер лісоводської команди, відзначив високий рівень суперника.
— У нас грає багато молодих футболістів. А в складі «Зеніта» є гравці, які мають досвід виступів на вищому рівні. Для наших хлопців це хороша можливість повчитися і побачити якісний футбол зблизька, — зазначив він.
Перемогли і футболісти, і вболівальники
Попри рахунок, матч подарував глядачам чимало емоцій. На полі були красиві комбінації, забиті м’ячі, стандартні положення та пенальті.
— У такі непрості часи людям потрібні подібні події. Подивіться, скільки людей прийшло на стадіон. Футбол об’єднує громаду, — поділився враженнями вболівальник Вадим Качур.
У підсумку матч завершився впевненою перемогою «Зеніта» з рахунком 13:2. Цього ж дня у ще одному матчі Першості Городоцької громади команда із Чорнивод зіграла вдома проти футболістів із Яромирки. Господарі поля також здобули переконливу перемогу — 13:2.


