Вшанування памʼяті захисника
22 червня у Городку вшанували пам’ять захисника із села Лісогірка Дмитра Чайки. Саме цього дня минув рік від його загибелі.
Після загальнонаціональної хвилини мовчання на площі Героїв Майдану пролунав Державний Гімн України. Опісля присутні прослухали аудіозапис із розповіддю про життєвий шлях воїна, якому назавжди залишився 51 рік.
Історія Дмитра Чайки
Дмитро Чайка народився 5 грудня 1973 року й усе життя прожив у рідній Лісогірці. Він був єдиною дитиною в родині. Хлопця виховували мати та бабуся, адже батько залишив сім’ю, коли Дмитро був ще зовсім малим.
Навчався у Лісогірській школі, згодом закінчив професійно-технічне училище та здобув фах зварювальника. Працював за спеціальністю. Односельці згадують його як спокійну, життєрадісну людину, яка завжди була готова підтримати словом і ділом.
— Він був доброю, чуйною, світлою людиною. Ніколи нікого не образив, — говорить староста Лісогірки Анжела Варшавська. — Після початку повномасштабного вторгнення разом із другом Віктором Лабою одним із перших пішов до військкомату. Мобілізували його у лютому 2024 року.
Дмитро служив у складі однієї з військових частин Збройних Сил України на Луганщині. 22 червня 2025 року його життя обірвалося під час виконання бойового завдання.
Додому «на щиті» Дмитро Чайка повернувся 30 червня. Захисника поховали на місцевому кладовищі, де спочиває і його бойовий побратим та друг Віктор Лаба.
Фото: Городок.City



