Новий керівник
У Городку змінився керівник відділення поліції №5 Хмельницького районного управління поліції. Новим начальником підрозділу став майор поліції Андрій Нєдов. Його офіційно представили особовому складу та представникам громади 26 червня.
Нового керівника представив начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Іван Іщенко. За інформацією поліції, Андрій Нєдов працює у правоохоронних органах уже 17 років.
— Переконаний, що професіоналізм, принциповість та відданість службі Андрія Георгійовича сприятимуть ефективній роботі підрозділу, зміцненню правопорядку та підвищенню рівня безпеки жителів громади, — зазначив Іван Іщенко.
У представленні взяли участь особовий склад відділення, представники місцевої влади, правоохоронних органів та інших силових структур.
Також під час заходу начальник обласної поліції подякував за багаторічну службу та належну організацію роботи попередньому керівнику відділення поліції №5 Юрію Краковецькому.
Згідно із декларацією за 2025 рік, Андрій Нєдов до призначення на Хмельниччину працював начальником відділення слідчого відділу ГУ Нацполіції у Чернігівській області. Сам він родом із Одещини.
Нагадаємо, раніше призначили нових керівників Хмельницького, Кам'янець-Подільського та Шепетівського райуправлінь, відділів поліції у Волочиську, Старокостянтинові і Нетішині. Усі вони до цього очолювали різні підрозділи поліції на Чернігівщині.

