Оновлення майданчиків
У Городку планують поступово ремонтувати й оновлювати дитячі майданчики, лавки та зупинки громадського транспорту. Частину робіт уже розпочали працівники КП «Городоккомунсервіс». Про це під час виконкому повідомив заступник міського голови Дмитро Варшавський у відповідь на запит членкині виконкому Олени Матвєйцевої.
За словами Дмитра Варшавського, більшість дитячих майданчиків у місті потребує хоча б часткового відновлення.
— Ми обстежили 13 дитячих майданчиків, 90% із них потребують ремонту та відновлення. Десь — лише пофарбувати, а десь — замінити окремі елементи, — зазначив посадовець.
За його словами, працівники комунального підприємства вже розпочали роботи у сквері імені Виноградського. Там планують відремонтувати частину конструкцій, привести до ладу лавки, пофарбувати елементи благоустрою та виконати ті роботи, які можна зробити силами комунальників. Також розглядають питання завезення піску для дитячого дозвілля.
— Зараз працюємо з підрядниками, які могли б долучитися до виконання робіт, — пояснив посадовець. — Затягувати в часі не будемо. Думаю, до кінця червня частину робіт виконаємо.
У міській раді повідомили, що першочергово громада працюватиме на тих об'єктах, які перебувають у комунальній власності. Щодо інших — звертатимуться до балансоутримувачів, зокрема ОСББ та місцевих жителів.

